Pirmās treniņnometnes Liepājā nedēļas izskaņā DINAMO RĪGA hokejisti aizvadīja savstarpējo treniņspēli, kurā visi spēlētāji bija sadalīti divās komandās – baltajā un melnajā. Hokejisti spēlēja divus periodus pa 30 minūtēm, un spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2 baltās komandas labā.

Baltās komandas vārtus sargāja zviedru vārtsargs Mattsson, bet melnās vārtos spēlēja čehu vārtsargs Machovsky. Pirmā vadībā izvirzījās baltā komanda, pēc precīza aizsarga Tumanova metiena – 1:0. Melnā komanda panāca izlīdzinājumu 1:1, kad soda metienu realizēja aizsargs Mateiko. Turpinājumā baltās komandas labā vārtus guva Kulda (2:1), Ptotapovičs (3:1), Wannstrom (4:1) un Karjalainen (5:1), bet melno labā izcēlās Radil (5:2).