Rīgas "Dinamo" šodien regulārā čempionāta mačā viesosies pie iepriekšējās sezonas Gagarina kausa ieguvējas Maskavas CSKA.

Mačs sāksies plkst.17, tiešraidē to translējot kanālam "TVPlay Sports +".

Rīdzinieki cietuši ja sešus zaudējumus pēc kārtas, turklāt pēdējās trīs spēlēs nav guvuši vārtus. Pirmdien Latvijas komandas vārtos debitēja krievu ripu ķērājs Andrejs Makarovs, bet trešdien pirmo maču aizvadīja čehu vārtsargs Aleksanders Salāks, taču arī viņi neglāba "Dinamo" no zaudējumiem.

Šonedēļ "Dinamo" rindas papildināja arī aizsargs Oskars Bārtulis, taču komandu atstāja vārtsargs Kristers Gudļevskis, kā arī uzbrucēji Jākobs Berjlunds un Dāvids Ulstrēms. Zīmīgi, ka abi zviedri bija starp komandas pieciem rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Turpretī CSKA nesen bija septiņu uzvaru sērija, kas iepriekšējā mačā pret Maskavas apgabala "Vitjaz" tika pārtraukta.

"Dinamo" ar sešiem punktiem 12 spēlēs ieņem pēdējo vietu starp 12 Rietumu konferences komandām un ir visvājākā vienība līgā, kamēr CSKA ar 21 punktu 13 dueļos ir trešā Rietumos.

Rīgas komandai izbraukumā būs tikai viens mačs, bet pēc tam nākamnedēļ rīdzinieki aizvadīs divas mājas spēles ar Maskavas apgabala "Vitjaz" un Minskas "Dinamo" vienībām.

LETA

Publicēts