Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" savā laukumā līdzīgā mačā atzina Novosibirskas "Sibirj" hokejistu pārākumu.

"Dinamo" zaudēja "Sibirj" ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0).

Vārtus rīdzinieku labā guva Gļebs Zirjanovs un Miks Indrašis.

2:0 viesi panāca pirmajā periodā ar precīziem Pekas Jormakas un Juso Pūstinena raidījumiem.

26.minūtē pēc Džordana Mareja un Genadija Stoļarova piespēlēm vienus vārtus atguva Zirjanovs, pielabojot metienu vārtu priekšā, bet izlīdzinājumu 44.minūtē vairākumā panāca Indrašis ar metienu no kreisā iemetiena apļa, ripu raidot tālajā augšējā vārtu stūrī - 2:2.

"Sibirj" atkal sāka spēlēt aktīvāk un pēc Ņikitas Korotkova teicamas darbības vārtu priekšā, nosedzot skatu "Dinamo" vārtsargam Staņislavam Gaļimovam, Ņikita Šaškovs panāca 3:2 viesu labā.

Vairāk nekā divas minūtes "dinamieši" spēlēja bez vārtsarga, taču rezultātu izlīdzināt neizdevās.

LETA

1
Dinamo Rīga Sibir Novosibirska
2 minBerzins Daniels
14:04Slashing
0:1Jormakka Pekka
09:11Romantsev Danil, Li Oleg
0:2Puustinen Juuso
10:28Ruohomaa Mikael, Milovzorov Yegor
2 minRomantsev Danil
14:04Delaying the game
2
1:2Zyryanov Gleb
25:21Murray Jordan, Stolyarov Gennady
2 minZile Kristaps
29:00Holding
2 minWhite Matt
29:58Slashing
38:33High-sticking
2 minDemidov Nikolai
20:28Cross-checking
2 minYefremov Nikita
23:10Holding the stick
2 minPuustinen Juuso
50:16Khokhlov Ilya, Alexeyev Konstantin
2 minKhabarov Yaroslav
43:04Holding