Pirmdien, 15. novembrī DINAMO RĪGA komanda aizvadīja savu 27. spēli šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā, savā laukumā Arēnā Rīga tiekoties ar Latvijas uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēto Vladivostokas ADMIRAL komandu. Aizvadītajā mačā DINAMO RĪGA svinēja uzvaru ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). Pēc cīņas komentāros dalījās divu vārtu autors Peter Tiivola un Jordon Southorn, kurš arī bija precīzs, gūstot savus pirmos vārtus KHL. 

DINAMO RĪGA uzbrucējs Peter Tiivola: “Aizvadījām labu maču. Uzskatu, ka pirmajā spēles daļā labi pieturējām un kontrolējām ripu. Izcīnījām ļoti svarīgus divus punktus. Īsti nezinu, kāpēc šodien nespējām gūt vairāk vārtu. Izdevības mums bija lieliskas. Esmu priecīgs, ka man izdevās gūt vārtus un komanda izcīnīja panākumu. Izlašu pārtraukumā aizvadījām labus treniņus. Ceturtdien jāturpina iesāktais un jāspēlē līdzīgā manierē.”

DINAMO RĪGA aizsargs Jordon Southorn: “Šī spēle bija kā šūpoles – uz augšu un leju. Uzskatu, ka izdarījām daudz labu lietu. Kaut gan nopelnījām pārāk daudz noraidījumu. Mūsu mazākums šodien bija fantastisks. Ja nebūtu tik daudz noraidījušies, manuprāt, spēle būtu aizritējusi daudz labāk. 

Četrus gadus atpakaļ spēlēju KHL. Par gūtajiem vārtiem ilgi domāju. Nebija man tas izdevies, taču, iemetot savu pirmo ripu un izcīnot uzvaru, sajūtas ir lieliskas. Esmu priecīgs.”

Publicēts