Paturot prātā šo mūžseno latviešu sakāmvārdu un pielāgojoties šīsdienas aktualitātēm saistībā ar “COVID-19” izplatību un Latvijā ieviesto ārkārtas stāvokli, hokeja klubs DINAMO RĪGA no 2020. gada 24. marta piedāvās ikvienam sportot gribētājam, kurš atrodas karantīnā, ir pašizolējies vai vienkārši turpina strādāt vai mācīties no mājām, vingrot kopā programmas SPORTO MĀJĀS ietvaros.

“Reaģējot uz jaunajiem apstākļiem pasaulē, esam sastādījuši ikviena sagatavotības līmeņa sportot gribētājam piemērotu fizisko treniņu programmu, kura būs pieejama on-line katru dienu, sākot ar šo nedēļu” saka AS “Dinamo Rīga” valdes loceklis Jurijs Kuzņecovs , kurš vadīs šīs attālinātās sporta nodarbības. Jurijs ir sportists ar vairāk kā 25 gadu stāžu vairākos sporta veidos, un viņam ir - otrais dans džudo, pirmais dans džiudžitsu, kā arī viņš ir vairākkārtējs Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvējs sambo un aktīvi aizraujas arī ar powerliftingu.

“Ticam, ka radusies situācija nav uz ilgu laiku, taču noteiktie ierobežojumi nevar kalpot par iemeslu tam, lai cilvēks kļūtu mazkustīgs un nerūpētos par savu fizisko labsajūtu, tāpēc aicinām visus sekot līdzi jaunumiem DINAMO RĪGA Facebook un Instagram kontos un kopā ar mums sportot mājās” aicina Jurijs.

Iespēju robežās un ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus, translācijās piedalīsies arī viesi no kuriem pirmais būs Natālija Zoricova, kura ir pabeigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju un ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju fizioterapeits. Natālija papildus ir apguvusi profesionālās ievirzes izglītības programmu vieglatlētikā, pamatkursu medicīniskajā teipošanā un Latvijas Futbola Federācijas C-LFF trenera kursus.

Ņemot vērā saistībā ar “COVID-19” radušos situāciju un Latvijā ieviesto ārkārtas stāvokli, DINAMO RĪGA aicina visus būt atbildīgus, un ievērot visus noteiktos ierobežojumus un aizliegumus!

Publicēts