Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" trešdienas duelī aktīvi darbojās uzbrukumā, taču neguva vārtus, un pretinieks pēdējā trešdaļā to izmantoja, "Dinamo" galvenais treneris Ģirts Ankipāns teica pēcspēles preses konferencē.

Visu laiku izdarījām spiedienu uz pretinieku un izdarījām milzums daudz metienu pa pretinieku vārtiem," aktivitāti uzsvēra "Dinamo" galvenais treneris.

"Diemžēl laicīgi neguvām vārtus, kaut arī pirmie divi periodi noritēja ar mūsu pārsvaru. Ar muļķīga "gola" palīdzību mājinieki izlīdzināja rezultātu, un mēs ielūzām."

Ankipāns pateicās komandai par trešdien demonstrēto spēli laukumā. "Gribējām šodien uzvarēt, taču atkārtošos, ka vajadzēja mest vārtus ātrāk - gan vairākumā, gan spēlējot piecatā pret trijiem. Nesanāca, bet šis ir hokejs, kurā uzvar tas, kurš vairāk gūst vārtus."

Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem Salāku vāros nomainīja Reinis Liepiņš.

"Salāks ir malacis, ka vispār izgāja laukumā, jo situācija ar vārtsargiem šobrīd ir tāda, ka viņam aiz muguras bija jauns un nepieredzējis vārtsargs, kurš laukumā izgāja uz desmit minūtēm pret Helsinku "Jokerit"," skaidroja "Dinamo" treneris.

Tādu hokeju, kā komanda spēlēja abus mačus Novosibirskā, "Dinamo" treneri gribētu redzēt vienmēr. "Šodien bija sīkumi, piemēram, vairākums bija gan pirmajā, gan otrajā trešdaļā. Būtu iemetuši un būtu vadībā ar trim - četriem vārtiem, uzvara būtu mūsu. Šodienas hokejs ir tāds, kurā visiem jāmāk presingot, skriet atpakaļ un aizsargāties. Savādāku hokeju es nevaru iedomāties," skaidroja Ankipāns.

Savainojumi sezonas gaitā "Dinamo" izsita no sliedēm. "Mēs šodien gribētu uz zilās līnijas vairākumā labāku aizsargu. Atbrauca Metjū Majone, nospēlēja četrus mačus un izkrita no ierindas ar savainojumu. Mums pietrūka agresivitātes vairākumā," uz pastāvīgajiem savainojumiem šosezon norādīja "Dinamo" komandas treneris.

LETA

Publicēts