Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" šobrīd atgādina mazohistu grupu, pēc zaudējuma ceturtdien viesos pret Magņitogorskas "Metallurg" pēcspēles preses konferencē savu komandu salīdzināja rīdzinieku vecākais treneris Pēteris Skudra.

"Uzskatu, ka otrajā periodā apspēlējām pretiniekus un labi aizvadījām arī trešo periodu. Beigās varējām aizķert kādu punktu, un bija vārtu gūšanas moments. Tieši tāpēc ir žēl, ka ar labu otro un trešo periodu mēs netiekam pie punktiem. Tāda mazohistu grupa mums komandā šogad ir savākusies," ironizēja treneris.

""Metallurg", protams, ir ļoti jaudīga un tehniski labi sagatavota komanda, kas uzreiz mūs sodīja par vaļībām mača sākumā. Pēc tam kā parasti otrajā un trešajā periodā pierādām, ka mākam spēlēt hokeju arī pret tādiem spēcīgiem pretiniekiem," pēcspēles preses konferencē teica Skudra.

Viņš piebilda, ka, visu sezonu aizvadot bez skatītājiem, tas ir milzīgs zaudējums un ka šobrīd nav jūtams, ka būtu sezona, drīzāk tāds pirmssezonas etaps.

"Strādājam. Uzskatu, ka pašlaik mums ir savākusies diezgan laba komanda. Esam ieviesuši korekcijas, atbrīvojušies no dažiem ārzemniekiem, kuri acīmredzot zaudēja motivāciju un nespēlēja tā, kā mēs no viņiem gaidījām. Tiem hokejistiem, kuri spēlē pašlaik, ar motivāciju viss ir kārtībā. Viņiem pietrūkst pamata, ko neielikām slimību un Covid-19 karantīnas dēļ. Maz bija treniņu," par pašreizējo komandu saka Skudra.

Viņš piebilst, ka hokejs tiek spēlēts, nebaidoties par to, ka uzbrukumā kaut kas var nesanākt. Kaut kas no tā sanāk, kaut kas sanāk mazāk.

"Dinamo" šosezon izjūt grūtības vārtsargu postenī. Skudra atgādināja, ka sākumā slimoja trīs vārtsargi - Iļja Proskurjakovs, Staņislavs Gaļimovs un Zeins Makintairs, kurš pēc atbraukšanas tūlīt saslima. Tāpēc nācās saukt talkā gan Aleksandru Lazušinu, gan Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas "Rīga" vārtsargus.

"Esmu jau teicis, ka man vajadzēja vai nu pašam stāties vārtos, vai likt tajos jauniešus," trāpīgi salīdzināja treneris, piebilstot, ka Gaļimovam sezona pēc traumas gūšanas ir beigusies, un ir nepieciešama operācija.

LETA

Publicēts