Dinamo Rīga galvenais treneris Pēteris Skudra pēcspēles preses konferencē atzina, ka, par spīti zaudējumam, ir apmierināts ar hokejistu parādīto sniegumu.

''Klasisks mačs, kurā abas komandas parādīja azartisku hokeju ar daudz momentiem un labi izspēlētām kombinācijām. Varu pateikties savas komandas hokejistiem, kuri parādīja labu hokeju pret ātru un tehnisku vienību. Pie 2:2 mums bija vairākas iespējas nokļūt vadībā, pretinieku vārtsargs pavilka ''Torpedo'', par ko viņš jāuzteic. Šādu spēli kā šodien sagaidām katrā mačā. Pēc Minskas zaudējuma esam izdarījuši pareizos secinājumus, par ko saku paldies puišiem. Labi spēlējām ar ripu. Jaunie hokejisti veidoja daudz momentu un nebaidījās spēlēt hokeju. Šogad daudz maču zaudējām ar vienas ripas pārsvaru. Nedaudz pietrūka veiksme. Pēdējā golā pieļāvām mazu kļūdu, par ko mūs sodīja pretinieks. Personiski izbaudīju šī vakara spēli.''

''Šo vairs neuztveru kā principiālu spēli. Pagājis ilgs laiks kopš trenēju ''Torpedo'' un daudz kas ir mainījies. Varu gan atklāt, ka gaidīju atgriešanos Ņižņijnovogordā, kuru kādu laiku uzskatīju par savām mājām.”

sportacentrs.com

Publicēts