Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdien Tālajos Austrumos pašā galotnē neizmantoja iespēju skaitliskajā vairākumā un piedzīvoja neveiksmi, nespēdami pirmo reizi sezonā izcīnīt trīs panākumus pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) zaudēja Vladivostokas "Admiral".

Vārtus Rīgas komandā guva Kārters Eštons.

Spēles ievads bija piesardzīgs abu komandu izpildījumā, bet Oskara Batņas nopelnītās divas soda minūtes pēc trim nospēlētām minūtēm, lēnām pārsvaru ļāva pārņemt mājiniekiem. Mazākumu izdevās izturēt, bet septītajā minūtē pie Aleksandra Salāka vārtiem izveidojās neliels haoss, ko gan sev par labu nespēja izmantot "Admiral" hokejisti. Devītajā minūtē vairākumu ieguva jau "Dinamo", taču bīstamas epizodes neizdevās izveidot. Sešas minūtes līdz pirmā perioda beigām noraidījumu saņēma arī Andris Džeriņš, taču Salāks pēc 20 nospēlētām minūtēm aizvien bija nepārspēts.

Otrā perioda sākumā ripa lielākoties "bēga" gar apmalēm, bet spēlētāji tai iepakaļ. Sestajā minūtē Vitālijs Pavlovs uzbrukuma zonā pārtvēra aizsarga piespēli un īsi pēc tam jau apspēlēja vārtsargu, taču epizodi ar gūtiem vārtiem neizdevās noslēgt. Līdz pat otrās trešdaļas beigām iniciatīva piederēja "Dinamo", kas vairākkārt iespieda pretiniekus aizsardzības zonā, "apšaudot" viņu vārtus ar ripām, kas gan nelidoja tīklā. Spiediens neatmaksājās, jo četras minūtes līdz perioda beigām Ņikita Korosteļevs gar laukuma sānu ieslidoja "Dinamo" aizsardzības zonā un ar asu metienu pārsteidza Salāku.

Noslēdzošās 20.minūtes iesākās ar zaudētiem vārtiem. "Admiral" hokejisti uz "Dinamo" zilās līnijas ieguva ripu un ātri devās uz Salāka vārtiem. Deniss Viharevs uz "ūsiņām" saņēma piespēli no partnera un ātri vien to raidīja garām Salākam. Divas minūtes vēlāk, Laura Dārziņa vadīti, "dinamieši" izveidoja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, kas gan netika izmantotas. Brīdi vēlāk pēc "netīra" spēka paņēmiena Sergejs Gimajevs izvicināja dūres ar Aleksandru Osipovu, abiem saņemot piecu minūšu sodu.

Uzreiz nākamajā iemetienā cimdus nometa Koltons Gilīss un Šons Lolands, arī viņiem saņemot pa piecām soda minūtēm. Kad spēlē bija palikušas vairs astoņas minūtes, Kristofers Berjlunds no zilās līnijas izdarīja bīstamu metienu, bet īsi pēc tam Andris Džerins centās atlēkušo ripu raidīt vārtu augšējā stūrī, taču vārtsargs pamanījās ripu tvert. Nepilnu minūti vēlāk Gints Meija izdarīja metienu uz vārtiem, bet Eštons savāca atlēkušo ripu un apslidoja vārtsargu, gūdams "Dinamo" pirmos vārtus.

Četras minūtes līdz spēles beigām rīdziniekiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, bet tā izskaņā viesi saņēma noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, kā rezultātā noslēdzošās mača minūtes bija jāpavada mazākumā. "Admiral" pēdējās minūtes acīmredzami vilka laiku un nelauzās uzbrukumā. "Dinamo" pēdējā pusminūtē noņēma vārtsargu, kas nesa pretēju efektu - zaudēti vārti un spēle ar rezultātu 1:3.

Pēc šīs spēles paredzētas tikšanās ar Pekinas "Kuņluņ Red Star", bet 26.februārī sezona noslēgsies ar maču pret Novosibirskas "Sibirj".  

LETA

Publicēts
1
Admiral Vladivostoka Dinamo Rīga
2 minMishchenko Ivan
08:06Interference
2 minBatnja Oskars
02:57Tripping
2 minDzerins Andris
13:21Hooking
2
Admiral Vladivostoka Dinamo Rīga
1:0Korostelyov Nikita
35:25Lalonde Shawn, Akhiyarov Timur
3
Admiral Vladivostoka Dinamo Rīga
2:0Vikharev Denis
40:26Ljungh Markus, Bakos Martin
3:1Ljungh Markus
59:37Bakos Martin, Mishchenko Ivan
5 minOsipov Alexander
43:50Fisticuffs
5 minLalonde Shawn
43:55Fisticuffs
2 minVoronin Kirill
55:55Holding the stick
2:1Ashton Carter
53:32Protapovich Alexander, Meija Gints
5 minGimayev Sergei
43:50Fisticuffs
5 minGillies Colton
43:55Fisticuffs
2 min
57:43Too many players on the ice
 • 02:57 2 min Batnja Oskars (Tripping)
 • 08:06 2 min Mishchenko Ivan (Interference)
 • 13:21 2 min Dzerins Andris (Hooking)
 • 35:25 1:0 Korostelyov Nikita (Lalonde Shawn, Akhiyarov Timur)
 • 40:26 2:0 Vikharev Denis (Ljungh Markus, Bakos Martin)
 • 43:50 5 min Osipov Alexander (Fisticuffs)
 • 43:50 5 min Gimayev Sergei (Fisticuffs)
 • 43:55 5 min Lalonde Shawn (Fisticuffs)
 • 43:55 5 min Gillies Colton (Fisticuffs)
 • 53:32 2:1 Ashton Carter (Protapovich Alexander, Meija Gints)
 • 55:55 2 min Voronin Kirill (Holding the stick)
 • 57:43 2 min   (Too many players on the ice)
 • 59:37 3:1 Ljungh Markus (Bakos Martin, Mishchenko Ivan)