12. septembrī plkst. 17:00 Dinamo Rīga KHL regulārās sezonas ietvaros tiksies ar Jaroslavļas Lokomotiv.

No plkst. 16.00 pie Ģimeņu sektora ieejas apmeklētājus sagaidīs viens no iespaidīgākajiem #DinamoRobot saimes pārstāvjiem – Megatrons, ar kuru būs iespēja nofotografēties un publicēt foto sociālajos tīklos ar tēmturi #DinamoRobot, kā arī piedalīties konkursā, sakrājot bildes ar robotiem no vairākām šīs sērijas spēlēm, kur būs iespēja laimēt personalizētu DinamoRobot videosveicienu. Spēles pārtraukumos Megatronu varēs sastapt uz kopīgu foto Arēna Rīga vestibilā pie B ieejas.

Spēli iesildīs Bermudu divstūris, kuri uzstāsies arī spēles 1. pārtraukumā. Spēles 2.pārtraukumā skatītājus īpaši  priecēs Dinamo Rīga Superkarsējmeitenes.

Pēc spēles apmeklētājiem būs iespēja slidot uz Arēna Rīga ledus, kas pēc spēles kļūs par publisko slidotavu uz 1 stundu. Līdzi jāņem savas slidas, spēles laikā tās  būs iespējams atstāt garderobē pie B ieejas bez papildu maksas. Slidot būs iespējams tikai apmeklētājiem ar derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Atmosfēru  Arēnā Rīga iekurinās EHR Superhits , gan sagaidot apmeklētājus pie B ieejas,  gan spēles laikā, kur par mūziku gādās DJ Stocka. Tēvu dienas ietvaros notiks skatītāju konkursi sadarbībā ar Dinamo Rīga partneri Knockout Barber Shop, Ghetto floorball zonā varēs izmēģināt roku 1 pret 1 turnīros. Sadarbībā ar Latvijas galda hokeja federāciju darbosies galda hokeja stūrītis pie B ieejas.

Vestibilā pie C ieejas aicinām apmeklētājus pieteikties Dinamiskam nedēļas nogales braucienam, ko piedāvā Dinamo Rīga lieldraugs Autobrava Motors. Spēles 3.perioda 1. reklāmas pauzē no pieteikumiem tiks izvēlēts  viens laimīgais, kuram būs iespēja nedēļas nogalē  izbaudīt SEAT LEON komfortu no Autobrava Motors.

Šajā sezonā turpinās arī dzimšanas dienu svinības kopā ar Dinamo Rīga – visus, kam dzimšanas diena sakrīt ar Dinamo Rīga mājas spēlēm, aicinām to nosvinēt Arēnā Rīga. Jubilāriem dāvināsim ielūgumu uz dzimšanas dienas spēli, bet līdznācējiem dosim iespēju iegādāties biļetes uz šo spēli ar 30% atlaidi.
Piesakies pats, vai piesaki draugu un sagādā viņam pārsteigumu!
Pieteikšanās līdz iepriekšējās dienas plkst. 00:00 ŠEIT

Publicēts