23. novembrī, DINAMO RĪGA komanda aizvadīja savu 30. spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, Krievijas pilsētā Kazaņā tiekoties ar spēcīgo Austrumu konferences vienību AK BARS .Aizvadītajā spēlē DINAMO RĪGA piedzīvoja neveiksmi ar 2:4 (1:0, 0:1, 1:3).

Līdz spēles 52. minūtei DINAMO RĪGA atradās vadībā ar 2:1, taču divu minūšu laikā AK BARS guva trīs vārtus un svinēja panākumu šajā duelī.

Ar precīziem metieniem mūsu komandā izcēlās Gints Meija un Lauris Dārziņš.

DINAMO RĪGA galvenā trenera pienākumu izpildītājs Valērijs Kuļibaba: “Aizvadījām labas 40 minūtes. Tomēr trešajā periodā pieļāvām trīs nevajadzīgas individuālas kļūdas. Tas arī izšķīra spēles likteni.”

DINAMO RĪGA un AK BARS šosezon savā starpā aizvadīja divas spēles. Pirmajā savstarpējā cīņā 18. novembrī DINAMO RĪGA savā laukumā piekāpās AK BARS hokejistiem ar rezultātu 1:3.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA pēc šīs spēles ar 25 punktiem 30 mačos atrodas 11. pozīcijā. Savukārt AK BARS ar 44 punktiem 32 cīņās ieņem 3. vietu Austrumu zonā.

Kazaņas AK BARS - DINAMO RĪGA 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Vārti: 15:48 Meija (Cerveny, Zīle) (vair.) 0:1, 30:41 Weal (Petrov, Tarasov) 1:1, 46:42 Dārziņš 1:2, 51:53 Tarasov (Weal) 2:2, 53:08 Zaripov 3:2, 54:17 Voronkov (Lukoyanov) 4:2.
Metieni: 31 - 33
Soda minūtes: 34 - 9
Vārtsargi: Timur Bilyalov – Julius Hudacek

Šajā izbraukumā DINAMO RĪGA paredzētas trīs spēles. Pēc cīņas ar AK BARS vienību DINAMO RĪGA ceturtdien izbraukumu noslēgs (25. novembris) ar cīņu pret Ņižņekamskas ŅEFTEHIMIK. Pirmajā izbraukuma spēlē rīdzinieki cieta zaudējumu ar rezultātu 0:1 pret HK SOCHI.

DINAMO RĪGA izbraukuma spēles (Latvijas laiks):

23. novembris, Kazaņa (Krievija), plkst. 18:30, AK BARS – DINAMO RĪGA (TV3 Sport 3);

25. novembris, Ņižņekamska (Krievija), plkst. 18:00, ŅEFTEHIMIK – DINAMO RĪGA (TV3 Sport 3).

Teksta tiešraide sadarbībā ar Jauns.lv

1
Ak Bars Kazaņa Dinamo Rīga
5 minGlukhov Mikhail
14:12Elbowing
14:12Fisticuffs
20 minGlukhov Mikhail
14:12Game misconduct penalty
2 min
15:27Too many players on the ice
0:1Meija Gints
15:48Cerveny Rudolf, Zile Kristaps
2 minGormley Brandon
08:28Holding
5 minCibulskis Oskars