DINAMO RĪGA parakstījusi līgumu ar lietuviešu aizsargu Nerijusu Ališausku, kurš mūsu komandas sastāvā atgriežas pēc 1 sezonu prombūtnes Slovākijas spēcīgākajā līgā, kur spēlēja Bratislavas SLOVAN komandas sastāvā.

 

Nerijus Ališauskas dzimis 1991. gada 6. jūnijā Lietuvas pilsētā Elektrenai, augums 184 cm, svars 84 kg. Iepriekšējā sezonā Slovākijas līgas regulārajā čempionātā Bratislavas SLOVAN komandas sastāvā viņš 48 spēlēs guva 2 vārtus un atdeva 10 rezultatīvas piespēles, nopelnīja 30 soda minūtes un lietderības koeficientu “+10”, bet play-off 9 spēlēs guva 1 vārtus.

Kopumā savas profesionālās karjeras laikā Nerijus Ališauskas  3 sezonās KHL, spēlējot DINAMO RĪGA komandas sastāvā, ir aizvadījis 152 spēles (7 vārti un 11 piespēles).Pirms tam viņš ir spēlējis Kazahstānas čempionātā, Vācijā, kā arī HK LIEPĀJAS METALURGS komandas sastāvā Baltkrievijas Atklātajā čempionātā  un Latvijas Virslīgas čempionātā. Lietuvas valstsvienības sastāvā viņš ir piedalījies 9 pasaules čempionātos zemākajās divīzijās, un šobrīd ir izlases kapteinis.

Publicēts