Rīgas "Dinamo" pirmdien devās astoņu dienu pauzē ar piekāpšanos Magņitogorskas "Metallurg" vienībai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Dinamo" viesos zaudēja "Metallurg" ar rezultātu 1:5 (0:2, 0:3, 1:0).

Vienīgos vārtus rīdziniekiem guva Roberts Lipsbergs, kuram šis ir otrais precīzais metiens šosezon KHL.

Mājinieki bija aktīvāki, pirmajā periodā pa pretinieku vārtiem metot 12 reizes, kamēr "Dinamo" mājinieku "cietoksni" apdraudēja vien četrreiz.

Arī otrajā periodā vairāk vārtus apdraudēja "Metallurg", ceturtos vārtus gūstot vairākumā Riharda Mareņa noraidījuma laikā.

Trešajā periodā aktīvāki jau bija rīdzinieki, izpildot arī 14 metienus pa vārtiem pret Magņitogorskas hokejistu septiņiem, taču iemest izdevās tikai vienreiz.

Rīgas "Dinamo" komanda ar 27 punktiem 37 spēlēs ieņem 11.vietu Rietumu konferencē, bet "Metallurg" ar 41 punktu 38 mačos ieņem astoto pozīciju Austrumos.

Šī izbraukuma pirmajā spēlē rīdzinieki sestdien trešajā periodā guva četrus vārtus, bet ar 4:5 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist", ciešot trešo neveiksmi pēc kārtas.

Savainojumu dēļ mājās palika Aleksandrs Protapovičs, Vitālijs Pavlovs, Kristaps Zīle, Kristofers Berjlunds, Oskars Bārtulis, bet Nerijus Ališausks nevar palīdzēt komandai slimības dēļ. Deivids Sarkanis palika trenēties Rīgā.

19:06Lyubimov Roman, Yakovlev Yegor K.
2 minDronov Grigory
10:02Tripping
2 minBatnja Oskars
39:56Vladimirov Nikolai, Bereglazov Alexei
2 minNestrasil Andrej
32:02Slashing
2 minMarenis Rihards
30:50Roughing
10 minMarenis Rihards
30:54Misconduct penalty
3
2 minYakovlev Yegor K.
45:07Tripping
2 minBiryukov Evgeny
46:18Interference
2 minVladimirov Nikolai
53:00High-sticking
5:1Lipsbergs Roberts
45:23Marenis Rihards, Batnja Oskars
2 minMcMillan Brandon
47:23Interference
10 minMarshall Benjamin
53:04Misconduct penalty
  • 01:40 2 min Batnja Oskars (Tripping)
  • 10:02 2 min Dronov Grigory (Tripping)
  • 13:23 1:0 O'Dell Eric (Rasmussen Dennis, Potekhin Bogdan)
  • 19:06 2:0 Nekolenko Arkhip (Lyubimov Roman, Yakovlev Yegor K.)
  • 26:41 3:0 Potekhin Bogdan
  • 30:50 2 min Marenis Rihards (Roughing)
  • 30:54 4:0 Antipin Viktor (Rasmussen Dennis)
  • 30:54 10 min Marenis Rihards (Misconduct penalty)
  • 32:02 2 min Nestrasil Andrej (Slashing)