Hokeja klubs DINAMO RĪGA parakstījis sadarbības līgumu ar uzņēmumiem SIA "EAST - WEST TRANSIT" un „LN Degviela“, kas Latvijā darbojas zem preču zīmes „Latvijas Nafta“.

SIA "EAST - WEST TRANSIT" un „LN Degviela“, kas Latvijā darbojas zem preču zīmes „Latvijas Nafta“ ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, un tā klientu lokā ir vietējie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, kā arī starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi. Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām. Uzņēmums nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, lauksaimniecības degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī kuģu degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas četras uzņēmuma naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Valmierā. Plašais tīkls un atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru vietu Latvijā.

Uzņēmuma pārraudzībā ir „Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijas, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem. Šo staciju tīklu veido  45 degvielas uzpildes stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē, tādējādi aptverot visus Latvijas reģionus. Pavisam uzņēmumā vidēji ir nodarbināti aptuveni 250 cilvēki – gan administrācijā, gan apkalpošanas sektorā.

Uzņēmums vienmēr ir iestājies un atbalstījis bērnus un jauniešus. Katru gadu veicit ziedojumus kādā no bērnu atbalsta fondiem, kā arī cieši sadarbojas ar Ghetto Games, kas rūpējas par jauniešu nodarbinātību tieši sporta jomā. Arī paši esam kaislīgi sporta fani – un kā jau īstens vietējais uzņēmums atbalstām arī hokeju un mūsu hokejistus! Aktīvi līdzdarbojamies gan mazākās, gan lielākās hokeja aktivitātēs jau vairākus gadus! Arī 2021. gads nav bijis izņēmums – sadarbojāmies ar Latvijas hokeja fanu organizāciju, aktīvi atbalstījām un sekojām līdzi Pasaules čempionātam un tagad atbalstīsim arī Kontinentālās hokeja līgas hokeja klubu DINAMO RĪGA!

Publicēts