Par DINAMO RĪGA galvenā trenera Pētera Skudra asistentiem kļuvuši Aleksandrs Ņiživijs un Raimonds Vilkoits, bet fiziskās sagatavotības trenera amatā darbu turpinās Raivis Miezāns.

Raimonds Vilkoits iepriekšējā sezonā bija HK RĪGA komandas galvenais treneris, bet Aleksandrs Ņiživijs bija viņa asistents, un šo speciālistu vadībā komanda iekļuva MHL čempionāta play-off. Raimonds Vilkoits (1990) pēc hokejista karjeras noslēgšanas 2017. gada vasarā kļuva par HK RĪGA galvenā trenera asistentu, bet 2019. gadā tika iecelts par HK RĪGA komandas galveno treneri.

Aleksandrs Ņiživijs (1976) ir Latvijas izlases un DINAMO RĪGA komandas leģenda, kurš pēc spožās spēlētāja karjeras beigām 2014. gada vasarā sāka strādāt kā treneris DINAMO RĪGA kluba sistēmā, šajā laikā esot gan DINAMO RĪGA galvenā trenera asistents, gan uz īsu brīdi HK RĪGA komandas galvenais treneris, bet pēc tam arī šīs komandas galvenā trenera asistents. Nepilnu sezonu Aleksandrs Ņiživijs strādāja arī kā HK LIDO galvenais treneris Latvijas čempionātā.

Savukārt, Raivis Miezāns (1987) fiziskās sagatavotības trenera pienākumus DINAMO RĪGA komandā veic no 2016. gada vasaras.

Publicēts