DINAMO RĪGA komandā par galvenā trenera Sergeja Zubova asistentiem nākamajā sezonā strādās Krievijas speciālists Oļegs Orehovskis (atbildēs par aizsargiem), Valērijs Kuļibaba (atbildēs par uzbrucējiem) un Edgars Lūsiņš (atbildēs par vārtsargiem).

43 gadus vecais Krievijas aizsargu treneris Oļegs Orehovskis (dzimis 1977. gada 5. novembrī Noriļskā) ir labi pazīstams bijušais hokejists un treneris ar vairāk kā 10 gadu stāžu. Savas hokejista karjeras laikā viņš aizsarga pozīcijā Krievijas spēcīgākajā līgā ir spēlējis 14 sezonas, kopā aizvadot vairāk kā 600 spēles, un vienreiz ir kļuvis arī par trīskārtēju Krievijas čempionu (kopā ar Maskavas DINAMO, kurā ir aizvadījis lielāko daļu savas karjeras), kā arī Krievijas izlases sastāvā ir spēlējis arī pasaules čempionātā. Trenera karjeru viņš iesāka 2010. gadā, kad kļuva par MHL komandas SHERIF Tvera galvenā trenera asistentu, nākamajā sezonā jau šādā pašā amatā strādāja VHL komandā DINAMO Balašiha, bet vēl pēc gada kļuva par KHL kluba VITYAZ galvenā trenera asistentu, kur nostrādāja 4 sezonas, no kurām gandrīz 2 sezonas bija arī galvenais treneris. Pēc tam kā galvenā trenera asistents strādāja ŅEFTEHIMIK, HK SOČI (kā Sergeja Zubova palīgs) un Maskavas DINAMO, bet pēdējās divas sezonas strādāja SIBIR komandā Novosibirskā.

45 gadus vecais Latvijas uzbrucēju treneris Valērijs Kuļibaba (dzimis 1976. gada 6. martā Rīgā) 2020./2021. gada sezonā bija DINAMO RĪGA jauniešu komandas HK RĪGA galvenais treneris, un viņa vadībā komanda startēja MHL čempionātā. Pirms tam viņš kā galvenais treneris ir strādājis ar Latvijas čempionāta komandām HK ZEMGALE un LIEPĀJAS METALURGS, kā arī MHL B līgas komandām LIEPĀJAS METALURGS un Moldovas PLATINA CHISINAU. Kopumā viņam ir vairāk kā 12 gadu pieredze trenera darbā dažādos klubos, ir neliela pieredze strādājot Krievijā, kā arī ir bijis Latvijas klubu izlases galvenais treneris Baltijas kausa izcīņā un bija arī Latvijas izlases treneru korpusā pasaules čempionātā Slovākijā 2019. gadā. Savas spēlētāja larjeras laikā Valērijs Kuļibaba uzbrucēja pozīcijā ir spēlējis dažādos Latvijas klubos – PĀRDAUGAVA Rīga, JUNIORS Rīga, LIEPĀJAS METALURGS, RĪGA 2000, kā arī Krievijā, Somijā un Vācijā.

36 gadus vecais Latvijas vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš (dzimis 1984. gada 25. decembrī Rīgā) 2020./2021. gada sezonā kā vārtsargu treneris strādāja Austrijas klubos EHC LUSTENAU (AlpsHL) un DORBIRNER EC (ICEHL), bet pirms tam vairākas sezonas ir strādājis Latvijā PRIZMA klubā, kā arī Latvijas U20 un U18 izlasēs. Hokejista karjeras laikā viņš, vārtsarga pozīcijā ir spēlējis dažādos Latvijas klubos Latvijas čempionātā, vienu sezonu bija arī DINAMO RĪGA kluba sistēmā, KHL nospēlējot 4 spēles, kā arī ir spēlējis ASV, Vācijā, Čehijā un Dānijā.

Publicēts