28. novembrī DINAMO RĪGA savā laukumā Arēnā Rīga aizvadīja 32. spēli KHL regulārajā čempionātā, tiekoties ar vēsturiski vienu no principiālākajiem pretiniekiem Maskavas CSKA. Aizvadītajā spēlē DINAMO RĪGA ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) atzina CSKA pārākumu. Pēc mača savos komentāros dalījās DINAMO RĪGA uzbrucējs Emile Poirier. 

DINAMO RĪGA uzbrucējs Emile Poirier: “Par nelaimi arī šoreiz piekāpāmies. Visu spēli cīnījāmies, radījām iespējas un pieturējāmies pie plāna. Mums bija iespējas, viņiem bija iespējas. Spēles beigās zaudējām iemetienā, un viņi guva vārtus. Mēģinājām izglābties, bet bija jau par vēlu. Jāmēģina šādas lietas uz nākotni izlabot. Katra spēle ir citādāka. Šovakar zaudējām divus ļoti ātrus vārtus. Mums jāpieturas pie spēles plāna, kas bija mūsu panākuma atslēga.

Runājot par nākamo spēli, tad ar SEVERSTAĻ esam tikušies jau trīs reizes. Visās cīņās viņi bija pārāki. Čerepovecai ir laba komanda, kas spēlē ļoti cieši. Mums ir jābūt gataviem. Tā būs liela spēle. Mums ir jātiek pie punktiem.”

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā DINAMO RĪGA ar 26 punktiem 32 mačos atrodas 12. pozīcijā, bet CSKA vienība ar 46 punktiem 33 spēlēs ieņem otro vietu šajā pašā konferencē.

Pēc spēles ar CSKA vienību DINAMO RĪGA 1. decembrī tiksies ar Čerepovecas SEVERSTAĻ hokejistiem, bet pēc tam sekos divu spēļu izbraukuma tūre. 

Publicēts