Jau tagad DINAMO RĪGA sadarbības partnera “Evelatus” tirdzniecības vietā Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” un  internetveikalā  ir iespējams iegādāties jaunos “Evelatus”zīmola mobilo tālruņu vāciņus ar DINAMO RĪGA logo. Vāciņi ir pieejami sarkanā un melnā krāsā priekš vairākiem populārākajiem mobilo tālruņu modeļiem. 

Ņemot vērā saistībā ar COVID-19 ieviestos stigros ierobežojumus Latvijā, kompānija “Evelatus” ļoti aktīvi attīsta savu  internetveikalu – evelatus.lv, kurā bez “Evelatus” ierastā preču klāsta ir iespējams iegādāties arī DINAMO RĪGA atribūtiku, tai skaitā iepriekš minētos vāciņus.

“Evelatus” ļoti aktīvi darbojas arī sociālo tīklu Instagram un Facebook platformās, kur sekotājiem un visiem interesentiem ir iespējams ļoti ērti iepazīties ar visiem piedāvājumiem un jaunumiem, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, kuros ir iespējams laimēt vērtīgas balvas.

Neskatoties uz valstī esošo sarežģīto situāciju un stingrajiem ierobežojumiem, kompānija “Evelatus” turpina attīstīt arī savu mazumtirdzniecības tīklu, jo jau drīzumā durvis vērs divi jauni “Evelatus” veikali T/C "Galleria Riga" un T/C "SĀGA".

SIA “Evelatus” ir mobilo telefonu un to aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kas dibināts 2005. gadā kā neliela tirdzniecības vieta Bolderājā. Šobrīd “Evelatus” ir jau 47 veikali Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Ukrainā. “Evelatus” ir vadošais partneris tādiem lielākajiem mobilo telefonu uzņēmumiem kā „Samsung”, „Apple”, „Huawei”, „Xiaomi”, un citiem. Uzņēmumam ir viens no lielākajiem mobilo telefonu un to aksesuāru sortimentiem Baltijā.  
2020./2021. gada KHL sezonā kompānija “Evelatus” ir hokeja kluba DINAMO RĪGA galvenais partneris.

Publicēts