“Autobrava Motors” kļūst par hokeja kluba DINAMO RĪGA atbalstītāju 14. Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sezonā. Šis uzņēmums līdz šim nebija kluba atbalstītāju pulkā.

“Autobrava Motors” ir oficiālais  SEAT, CUPRA, JEEP, FIAT, Alfa Romeo un ABARTH pārstāvis Latvijā, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un virsbūves servisu, kā arī minēto zīmolu oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. “Autobrava Motors” ir daļa no starptautiskās uzņēmumu grupas Modus Group. Uzņēmums dibināts 2010. gadā, un no 2021. gada maija atrodas Krasta ielā 42.

 Savukārt, hokeja klubs DINAMO RĪGA ir vadošā Latvijas hokeja komanda, kas jau 14. sezonu spēlē KHL.

AS “Dinamo Rīga” valdes loceklis Jurijs Kuzņecovs: “DINAMO RĪGA ir ļoti gandarīta uzsākt sadarbību ar tik stabilu partneri kā “Autobrava Motors”, kas ir 7 pasaulē ļoti labi pazīstamu auto zīmolu oficiālais pārstāvis Latvijā. Īpaši priecē fakts, ka tik liels uzņēmums kā “Autobrava Motors” ir nolēmis pievienoties mūsu atbalstītāju pulkam, kas apliecina to, ka mūsu klubā iesāktās pārmaiņas norit pareizā virzienā un to novērtē arī mūsu partneri. Nav šaubu, ka ieguvēji no šīs sadarbības būs abas puses, un cerams, ka tā būs ilgstoša un ļoti veiksmīga. ”

“Autobrava Motors” Tirdzniecības vadītājs Rihards Mežoks: “Autobrava motors pārstāvētos zīmolus raksturo dinamika, avantūra, dizains un jauda visaugstākajā pakāpē, šie lielumi raksturo arī hokeja klubu Dinamo Rīga, tādēļ mēs lieliski papildināsim viens otru. Esam pagodināti, ka Dinamo Rīga komanda ir izvēlējusies mūs kā savus partnerus un turpmāko sadarbības laiku pārvietosies ar SEAT Leon un CUPRA Formentor modeļiem.”

Publicēts