Rīgas "Dinamo" pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pirmā izbraukuma otrajā spēlē ar 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) zaudēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Visus vārtus rīdzinieki zaudēja mazākumā. Pirmo noraidījumu mājinieki piedeva, bet pirmajā periodā Kristofera Berjlunda un Kristapa Zīles, kā arī otrajā trešdaļā Uvja Balinska un Jākoba Berjlunda noraidījumi tika sodīti ar vārtu zaudējumu - 4:0 mājinieku labā. Pirmo vārtu guvumā Pāvels Porjadins izgāja viens pret vienu ar Kristeru Gudļevski, arī otro vārtu zaudējums bija no vārtu priekšas, kad precīzs bija Zaks Mičels. Trešos vārtus vairākumā mājinieki gan guva ar spēcīgu metienu no distances, izceļoties Zijatam Paiginam, bet Rafaels Bikmuļļins dabūja vārtos ripu pēc rikoseta.

Bija iespējas iemest arī rīdziniekiem, pirmajā periodā - J.Berjlundam un Rihardam Marenim, otrajā - Kārteram Eštonam un Uvim Balinskim, taču tās netika izmantotas.

Starp trešo un ceturto vārtu zaudējumu vēl vienu golu septiņpadsmitgadīgajam Maksimam Groševam neieskaitīja, jo pēc Rīgas kluba pieprasījuma videoatkārtojums apliecināja, ka vārti gūti ar kāju.

Trešajā periodā rīdzinieki gandrīz visu laiku uzbruku, pēc minūtes pārtraukuma vairākumā spēlēja bez vārtsarga, taču vārtus gūt neizdevās. Beigās pusotru minūti "Dinamo" bija lielais vairākums, talkā dodoties arī sestajam hokejistam, taču vārtus gūt rīdziniekiem pirmdien nebija lemts.

Ceturtdien rīdziniekiem būs spēkošanās ar Maskavas "Spartak", bet pēc tam Latvijas komanda uz divām spēlēm atgriezīsies mājās, kur tiksies ar Habarovskas "Amur" un Jaroslavļas "Lokomotiv".

18:11White Matt
2 minZakharchuk Stepan
05:15Interference
2 minSharipzyanov Damir
13:32Interference
2 minBerglund Jacob
01:40Tripping
2 minBerglund Kristofer
10:55Interference
2 minZile Kristaps
16:20Kneeing
2
3:0Paigin Ziyat
24:44Poryadin Pavel, Murphy Ryan
4:0Bikmullin Rafael
39:13Sergeyev Andrei, Sharipzyanov Damir
2 minSergeyev Andrei
27:37Hooking
2 minBikmullin Rafael
36:12Tripping
2 minMcMillan Brandon
23:56Slashing
2 minBalinskis Uvis
24:34Tripping
2 minRedlihs Mikelis
36:12Diving
37:49Slashing
3
2 minFazleyev Radel
44:49Tripping
2 minAvtsin Alexander
48:35Slashing