Dinamo Rīga komanda svētdien Arēnā Rīga spēkosies ar Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, kas 19 spēlēs izcīnījuši 15 punktus un Austrumu konerencē ierindojas 12. vietā. 

Brīvdienās, kā ierasts, Dinamo Rīga piedāvā īpašāku aktivitāšu  programmu ikvienam hokeja līdzjutējam, jo sevišķi  domājot par ģimenēm ar bērniem. Arēna Rīga durvis vērsies  no plkst. 15.30, un vestibilā būs pieejamas dažādas izklaidējošas nodarbes  visu  gadagājumu līdzjutējiem, bet pēc spēles  apmeklētājiem būs iespēja paslidot uz Arēnā Rīga ledus, kas  vienu stundu kļūs  par publisko slidotavu. Slidot gribētājiem līdzi jāņem savas slidas, ko spēles laikā varēs atstāt ģērbtuvē pie B ieejas bez papildu maksas.

Informatīvi izglītojošās aktivitātes “Iepazīsti savējos” ietvaros oktobris ir  pasludināts par ASV  mēnesi. Sezonas laikā katrs mēnesis tiks veltīts kādas valsts hokejistu iepazīšanai, kuri spēlē mūsu Dinamo Rīga sastāvā. Pie B ieejas skatuves līdzjutējus  gaida dažādi konkursi, aktivitātes, interesanti fakti, un   spēles programmiņā atradīsiet informāciju,  ko par savu dzimteni saka Dinamo Rīga vienīgais leģionārs no ASV -  Bens Maršals (Ben Marshall). Turklāt "Kastekust" fotostendā pie B ieejas ikvienam būs iespēja iegūt fotogrāfiju ar pašu hokejistu un piedalīties konkursā ar vērtīgām balvām.

Īpašs izaicinājums gaida tos, kuri ZINA LABĀK! Ja komentētāji atkal nepamana, kāds spēlētājs nopelnījis noraidījumu vai jauc uzbrucēju uzvārdus, laiks spēlē iesaistīties TEV! Parādi savu talantu spēles komentēšanā, dodoties uz TVPlay Sports stendu pie B ieejas, komentē kādu no Rīgas Dinamo spēļu momentiem un piedalies konkursā! Balvās  -mēneša abonements uz Rīgas Dinamo spēlēm (mēneša labākais komentētājs) vai oriģinālais Dinamo Rīga krekls ar spēlētāju autogrāfiem (sezonas  labākais  komentētājs)!

Šosezon dažādi pārsteigumi gaida arī vārda dienu svinētājus, kam šie svētki sakrīt ar spēles dienu. Leonīd un Leonīda! - Ja apmeklēsiet spēli 20.oktobrī, savā vārdadienā, izmantojiet iespēju piesēst  VĀRDA DIENAS DĪVĀNĀ pie B ieejas un saņemt pārsteiguma dāvanu!  

Vestibilā darbosies arī ierastās partneru aktivitātes – galda hokejs, disku golfs, hokeja vārtu stends, Alfa robot Lego konstruktors, orientēšanās spēle Dinamo dārgumi, skaistuma zona, saldo pārsteigumu zona kā arī  dažādi konkursi un viktorīnas.

Pirms spēles dzirdēsim jaunā talantīgā ģitārista Pētera Paulicāna uzstāšanos, pie B ieejas skanīgām dziesmām līdzjutējus priecēs arī Lienes Šomases Bērnu un jauniešu studijas audzēkņi. Spēles 1.pārtraukumā uz jautru atrakciju Dinamo Rīga Talismans aicinās uz ledus savus draugus no Pasaku nama, bet 2.pārtraukumā ledus laukumā tiks sveikti 20.10. jubilāri. Atgādinām, ka visus, kam dzimšanas diena sakrīt ar Dinamo Rīga spēlēm, aicinām nosvinēt to kopā ar Dinamo Rīga! Jubilāriem dāvināsim ielūgumu uz dzimšanas dienas spēli, bet līdznācējiem dosim iespēju iegādāties biļetes uz šo spēli ar 30% atlaidi. Gaviļniekus gaida dažādi pārsteigumi no Dinamo Rīga un partneriem, kā arī iespēja pacīnīties par galveno balvu - gardu dāvanu grozu no u/v Stockmann! Piesakies pats vai piesaki draugu manadzimene@dinamoriga.eu ! Pieteikšanās līdz iepriekšējās dienas plkst. 00.00 – nenokavējiet!

Pēc Dinamo Rīga - "Ņeftehimik" spēles, mača apmeklētājiem būs iespēja slidot uz Arēna Rīga ledus! Līdzi jāņem savas slidas.

Atgādinām, ka  visi Latvijas kuplo ģimeņu vecāki, kuri audzina 3 un vairāk mazos līdzjutējus, biļetes uz mūsu spēlēm sev un bērniem ar Goda Ģimene 3+ karti var iegādāties ar 50% atlaidi! Viss, kas jādara - jānorāda Goda Ģimenes kartes numuru kasierim vai kā atlaides kodu, pērkot biļetes www.bilesuserviss.lv.

Biļetes uz Dinamo Rīga mājas spēlēm nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā. Bērniem līdz 6 g.vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, turklāt mazuļus līdz 6 g.vecumam Dinamo Rīga spēļu laikā bez papildu maksas  pieskatīs un radoši nodarbinās Pasaku nama rotaļistabā Arēna Rīga vestibilā,  garderobē  pie B ieejas!

Tiekamies spēlē!

Publicēts